SAPADERE KANYONU VE DİM ÇAYI TURU


Fiyat
170 Bir kişi

SAPADERE KANYONU VE DİM ÇAYI TURU

Açıklamalar:


Alanya Sapadere kanyonu,Dim Çayı ve Dim mağarası turu,Alanya'nın el değmemiş doğal güzelliklerine yapacağımız harika eğlenceli bir gezi turudur.Bu turumuzda sizleri Alanya'nın 40 kilometre doğusunda yer alan Sapadere kanyonuna götürüyoruz.                  Yağmur sularının,yer hareketlerinin ve rüzgarın kayaları şekillendirmesiyle yüzlerce yılda oluşan sapadere kanyonu, 360 metre uzunluundadır. Sapadere kanyonunda harika doğayı keşfedebilir, yüzebilir ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz

Daha sonra sizleri Alanya bölgesinin en büyük ve en geniş Mağarası olan Dim mağarasına götüreceğiz.Dim mağarası ve çevresi çok güzel bir manzaraya sahiptir.Mağaranın içindeki kalker sarkıkları ve dikik oluşumlarına hayran kalacaksınız.Dim mağarası 1 milyon yılda oluştuğu tahmin edilmektir.Ayrıca dim mağarası astımdan rahatsız olan insanlara iyi gelmektedir.Tur sonunda suyun üzerine kurulu çardaklara sahip restautranları olan Alanya'nın ünlü mesire ve piknik yeri dim çayına uğrayacağız. Dimçayında yüzüp serinleyebilirsiniz. Öğle yemeğimiz dimçayındadır.Alanya'nın bu Doğa harikalarına yapacağımız bu harika gezi turuna kaçırmayın.

 

FİYATA DAHİL OLANLAR:

*Transfer (Kaldığınız yerden alınıp geri bırakılma)

*Sapadere kanyon giriş ücreti 10₺

*Rehberlik

*Öğle yemeği

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:

*İçecekler

*Dim mağarası girişi 2019 (18₺)

*Fotoğraflar

 

 

EK BİLGİLER VE TAVSİYELER:

*Alanya Dimçayı ve Dim mağarası turumuzu üstü açık arazi aracı Jeeplerle düzenlemekteyiz,İsteğinize ve gurup olması durumuna göre minubuslerlede düzenleyebiliriz.

*Turumuz bebekli ailelere uygun olmayabilir.

*Dağ toz toprak şartlarına göre giysi giyiniz.Dimçayında ve Sapadere kanyonunda  yüzmek istiyorsanız mayonuzu ve şortunuzu alınız.